wdopony.pl - logo

Dętki do rowerów

Może nam się wydawać, że dętka do rowerów jest mało istotna. Rzeczywistość jednak może nas zdziwić. Jej zadaniem jest utrzymywanie optymalnego ciśnienia powietrza w oponie – ma ona ogromny wpływ na właściwą pracę opony.

Sprawdź ofertę sklepu wdopony.pl i wybierz dętki do rowerów w najwyższej jakości i najlepszej cenie.

Wyświetlanie 1–15 z 46 wyników

Jak dobrać dętkę do opony?

Często przy wyborze dętki mamy problem. Nie wiemy, na jakie parametry zwracać uwagę. Przychodzimy z pomocą! Należy zacząć od sprawdzenia szerokości i średnicy ogumienia – pomoże w tym specjalne oznaczenie na jego boku. Opony powinny pokrywać się rozmiarem z dętkami. Producenci stosują różne zapisy rozmiarów, dlatego rozróżniamy co najmniej dwa typy:

  • ERTO: szerokość x średnica, podawane w milimetrach,
  • W calach: średnica x szerokość.

Jeżeli potrafimy rozszyfrować te oznaczenia, bez problemu dobierzemy dętkę rowerową.

Bardzo ważne jest również dobranie odpowiedniego rodzaju wentyla. Najprościej – nowa dętka w rowerze będzie miała ten sam typ i długość zaworu, co jej poprzedniczka. Daje to nam pewność, że zmieści się w dedykowanym otworze w obręczy i wszystko będzie działało, jak należy.

Solidne dętki do rowerów

Pogoda za oknem zachęca do aktywności na świeżym powietrzu, ale Twój pojazd nie jest do końca sprawny, dlatego rezygnujesz z przejażdżki? Nic straconego! Dokładnie przejrzyj kategorię dętki do rowerów i zamów potrzebny produkt. Zapewniamy wysokiej jakości akcesoria odporne na urazy i przebicia. Dodatkowo gwarantujemy błyskawiczną wysyłkę, więc nie czekasz w nieskończoność na swoje zamówienie. Nie musisz również obawiać się, że zakupiony produkt nie będzie nadał się do Twojego roweru. Oferujemy sprzedaż dętek dostępnych wielu rozmiarach, a dla jeszcze większej wygody obok każdego modelu umieściliśmy krótki opis. Jesteśmy przekonani, że w ten sposób z łatwością dobierzesz produkt do swojego jednośladu. Nie zwlekaj, tylko już dziś złóż zamówienie!

Wyszukaj produkt