sklep z oponami, hurtownia opon, opony rolnicze, opony do auta

Dętki do rowerów

Może nam się wydawać, że dętka do rowerów jest mało istotna. Rzeczywistość jednak może nas zdziwić. Jej zadaniem jest utrzymywanie optymalnego ciśnienia powietrza w oponie – ma ona ogromny wpływ na właściwą pracę opony.

Sprawdź ofertę sklepu wdopony.pl i wybierz dętki do rowerów w najwyższej jakości i najlepszej cenie.

Wyświetlanie 1–15 z 50 wyników

Jak dobrać dętkę do opony?

Często przy wyborze dętki mamy problem. Nie wiemy, na jakie parametry zwracać uwagę. Przychodzimy z pomocą! Należy zacząć od sprawdzenia szerokości i średnicy ogumienia – pomoże w tym specjalne oznaczenie na jego boku. Opony powinny pokrywać się rozmiarem z dętkami. Producenci stosują różne zapisy rozmiarów, dlatego rozróżniamy co najmniej dwa typy:

  • ERTO: szerokość x średnica, podawane w milimetrach,
  • W calach: średnica x szerokość.

Jeżeli potrafimy rozszyfrować te oznaczenia, bez problemu dobierzemy dętkę rowerową.

Bardzo ważne jest również dobranie odpowiedniego rodzaju wentyla. Najprościej – nowa dętka w rowerze będzie miała ten sam typ i długość zaworu, co jej poprzedniczka. Daje to nam pewność, że zmieści się w dedykowanym otworze w obręczy i wszystko będzie działało, jak należy.

Solidne dętki do rowerów

Pogoda za oknem zachęca do aktywności na świeżym powietrzu, ale Twój pojazd nie jest do końca sprawny, dlatego rezygnujesz z przejażdżki? Nic straconego! Dokładnie przejrzyj kategorię dętki do rowerów i zamów potrzebny produkt. Zapewniamy wysokiej jakości akcesoria odporne na urazy i przebicia. Dodatkowo gwarantujemy błyskawiczną wysyłkę, więc nie czekasz w nieskończoność na swoje zamówienie. Nie musisz również obawiać się, że zakupiony produkt nie będzie nadał się do Twojego roweru. Oferujemy sprzedaż dętek dostępnych wielu rozmiarach, a dla jeszcze większej wygody obok każdego modelu umieściliśmy krótki opis. Jesteśmy przekonani, że w ten sposób z łatwością dobierzesz produkt do swojego jednośladu. Nie zwlekaj, tylko już dziś złóż zamówienie!

Wyszukaj produkt