sklep z oponami, hurtownia opon, opony rolnicze, opony do auta

Opony do SUV

Pojazdy sportowo-użytkowe mają trudne zadanie połączenia dwóch odrębnych światów: rekreacji i jazdy terenowej. Samochody SUV z napędem jednoosiowym poza gabarytami oraz prześwitem nie różnią się znacząco od wersji osobowych i bardzo często korzystają z tych samych modeli ogumienia.

Opony SUV są przeprojektowanymi wersjami standardowymi modeli. Posiadają wyższe indeksy nośności i prędkości, aby dostosowywać się do intensywniejszych obciążeń i większej mocy silnika.

Opony SUV znajdujące się w ofercie sklepu wdopony.pl to wysoka jakość idąca w parze z atrakcyjną ceną.

Wyświetlanie 1–15 z 107 wyników

Dobre opony do SUV

Opony do SUV-ów nie różnią się za bardzo od tradycyjnych wersji przeznaczonych do mniejszych aut. Są jedynie większe i mają inny prześwit. Decydując się na ten rodzaj ogumienia, warto zwrócić uwagę na indeks nośności. Istotną kwestią jest również to, z jaką prędkością poruszasz się na drogach. Biorąc pod uwagę te czynniki, prawidłowo dopasujesz rodzaj ogumienia do swojego auta. Wiedz, że tylko wtedy opony do SUV-ów, ale także do innych modeli pojazdów, poradzą sobie z większym obciążeniem i wyższą mocą silnika. W naszym sklepie kupisz solidne opony pochodzące od sprawdzonych producentów. Gwarantujemy wysoką jakość ogumienia oraz odporność na przebicia i działanie silnego promieniowania UV. Wybierz interesujący Cię produkt.

Wyszukaj produkt