sklep z oponami, hurtownia opon, opony rolnicze, opony do auta

Opony samochodowe

Samochody osobowe to podstawa każdego gospodarstwa domowego. Dzięki nim mamy możliwość poruszania się bez sprawdzania rozkładów jazdy albo martwienia się, czy zdążymy na przesiadkę. Poruszanie się samochodem osobowym wymaga dobrania odpowiednich opon. Opony do samochodów osobowych powinny zapewniać bezpieczeństwo i komfort jazdy, a przede wszystkim być wysokiej jakości. Bardzo ważne jest sezonowa wymiana opon, dzięki której będą dostosowane do warunków atmosferycznych.

Opony osobowe można podzielić ze względu na klasę jakościową:

  1. Klasa ekonomiczna – opony klasy budżetowej. Cechuje je niska cena – są najmniej zaawansowane technologicznie. Stosowane są uboższe mieszanki gumy i innych składników,
  2. Klasa średnia – jest to najczęściej stosowana klasa przez producentów samochodów na pierwszym wyposażeniu. Zachowany jest kompromis pomiędzy jakością opony a jej ceną. Najczęściej są polecane przez serwisy i wulkanizację.
  3. Klasa premium – to opony najwyższej klasy. Mają najlepsze parametry, najlepszą mieszankę gumy i najlepsze osiągi. Stosowane w autach sportowych i samochodach wymagających niezawodności i precyzji na drodze. Opony premium to świetny wybór dla wymagających klientów.

Sprawdź ofertę sklepu z oponami wdopony.pl i znajdź najlepsze opony do samochodów osobowych. Wysoka jakość i atrakcyjna cena. Przekonaj się sam.

Wyświetlanie 1–15 z 76 wyników

Opony samochodowe na każdy sezon

W naszym asortymencie znajdziesz zarówno opony letnie, jak i zimowe. W razie potrzeby zamówisz również ogumienie całoroczne, odpowiednie dla kierowców, którzy jeżdżą głównie w mieście i przeważnie nie podróżują w trudnych warunkach. Oferujemy opony renomowanych producentów, dlatego nie musisz obawiać się o ich jakość. To sprawdzone produkty zapewniające dobrą przyczepność i bezpieczeństwo na drodze. Wybierz średnicę felgi, szerokość i profil, a następnie wyszukaj ogumienie spełniające Twoje oczekiwania. Staramy się na bieżąco poszerzać asortyment o kolejne opony samochodowe. Wszystko po to, aby każdy kierowca był zadowolony z zakupu. Dla nas istotną rolę odgrywa trwałość, ale też atrakcyjna cena.

Wyszukaj produkt