Opis
TR-135 została specjalnie zaprojektowana do ciągników użytkowych i glebogryzarek. Szeroka i głęboka konstrukcja występów oraz specjalna mieszanka odporna na przecięcia i odpryski zapewniają wydłużoną żywotność opony.
TR-135 zapewnia maksymalną przyczepność na mokrej glebie.
Firma BKT posiada w swojej ofercie szeroki wybór opon w różnych rozmiarach,
w fabrykach producenta BKT produkowane są: opony rolnicze, opony przemysłowe,
wszystkie opony BKT objęte są gwarancją producenta i wytwarzane są z uwzględnieniem wszelkich norm dotyczących produkcji ogumienia.
Indeks nośności opony – pomocnicza tabela

Indeks prędkości opony – pomocnicza tabela

Informacje dodatkowe
| Waga | 68 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135.46 × 37.85 × 135.46 cm |
| Numer katalogowy | 520183 |
| EAN | 5900007104082 |
| Zastosowanie | Opony rolnicze, Opony do ciągników, Opony do Ursus C-360 |
| Marka | BKT |
| Rozmiar opony | 14.9-28 |
| Rozmiar opony - zamiennik | 14.9R28 |
| Obręcz [cale] | 28" |
| Szerokość [cale] | 14.90" |
| Szerokość | 14.90" |
| Profil opony | 85 |
| Ilość przekładek | PR8 |
| Model opony | TR-135 |
| Typ opony | TT |
| Konstrukcja opony | diagonalne |
| Sezon | Opony całoroczne |
| Dostawca | walmar |









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.