Opis
BKT AS 504 to opona rolniczo-przemysłowa przeznaczona głównie do uprawy gleby, prac narzędziowych i przeładunku materiałów.
Ta opona, charakteryzująca się doskonałymi właściwościami samooczyszczania i zwiększoną przyczepnością, nadaje się do przyczep polowych i ładowarek teleskopowych.
Firma BKT posiada w swojej ofercie szeroki wybór opon w różnych rozmiarach,
w fabrykach producenta BKT produkowane są: opony rolnicze, opony przemysłowe,
wszystkie opony BKT objęte są gwarancją producenta i wytwarzane są z uwzględnieniem wszelkich norm dotyczących produkcji ogumienia.
Indeks nośności opony – pomocnicza tabela

Indeks prędkości opony – pomocnicza tabela

Informacje dodatkowe
| Waga | 14.5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 57.91 × 10.16 × 57.91 cm |
| Numer katalogowy | 113472169 |
| EAN | 5900007008014 |
| Zastosowanie | Opony rolnicze, Opony do maszyn rolniczych, Opony do ciągników, Opony do ładowarek teleskopowych, Inne opony do ciągników |
| Marka | BKT |
| Rozmiar opony | 4.00-16 |
| Rozmiar opony - zamiennik | 4.00R16, 4.00R16, 4-16, 400-16 |
| Obręcz [cale] | 16" |
| Szerokość [cale] | 4.00" |
| Szerokość | 4.00" |
| Profil opony | 85 |
| Ilość przekładek | 4PR |
| Model opony | AS-504 |
| Nośność opony | 66 |
| Prędkość opony | A8 |
| Typ opony | TT |
| Konstrukcja opony | diagonalne |
| Sezon | Opony całoroczne |
| Data produkcji | 2021 |
| Dostawca | tyrebox |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.