Opis
Opony przemysłowe marki CARLISLE rozmiar 13X5-6. Konstrukcja opony – diagonalna, jest ona bardziej odporna na uszkodzenie. Agresywna trakcja, do zastosowania w glebogryzarkach i ciągnikach ogrodniczych.
Wiodący amerykański koncern założony w 1917 roku przez Charlesa S. Moomy w Carlisle w Pensylwanii. Carlisle Tire and Rubber Company stał się jednym z największych producentów opon specjalistycznych. Zatrudnia ponad 4000 pracowników na całym świecie i produkuje wysokiej jakości opony, dętki i kółka do kosiarek, wózków golfowych, przyczep, pojazdów terenowych oraz innych pojazdów specjalistycznych. Firma Carlisle jest najczęstszą marką opon używaną przez producentów maszyn rolniczych i ogrodowych do pierwszego montażu
Indeks nośności opony – pomocnicza tabela

Indeks prędkości opony – pomocnicza tabela

Informacje dodatkowe
| Waga | 1.82 kg |
|---|---|
| Wymiary | 33 × 12.1 × 33 cm |
| Numer katalogowy | _5100201 |
| EAN | 5900007288423 |
| Zastosowanie | Opony rolnicze, Opony przemysłowe, Opony do kosiarek, Opony do traktorków, Opony do quadów, Opony do maszyn rolniczych, Opony całoroczne do quadów |
| Marka | CARLISLE |
| Rozmiar opony | 13X5.00-6 |
| Rozmiar opony - zamiennik | 13X5-6, 13X5.00-6, 130/70-6, 13X5R6, 130/70R6 |
| Obręcz [cale] | 6" |
| Szerokość [cale] | 5.00" |
| Szerokość [mm] | 130 |
| Szerokość | 5.00" |
| Profil opony | 70 |
| Średnica zewnętrzna [cale] | 13" |
| Ilość przekładek | PR2 |
| Model opony | Super Lug |
| Nośność opony | 38 |
| Prędkość opony | A3 |
| Typ opony | TL |
| Konstrukcja opony | diagonalne |
| Sezon | Opony całoroczne |
| Dostawca | nowegumy |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.