Opis
Opona do quadów marki CARLISLE rozmiar 22X7-10. Konstrukcja opony – diagonalna, jest ona bardziej odporna na uszkodzenie. Opona bezdętkowa TL nie wymaga zastosowania dętki przy odpowiedniej feldze. Opona Trail Wolf ma głęboki, zawinięty bieżnik, który promuje przyczepność w kierunku jazdy, jednocześnie minimalizując poślizg boczny.
Trail Wolf jest wykonany ma sztywne ścianki boczne zwiększające kontrolę na zakrętach i mieszanka opracowana dla przedłużonego zużycia.
Wiodący amerykański koncern założony w 1917 roku przez Charlesa S. Moomy w Carlisle w Pensylwanii. Carlisle Tire and Rubber Company stał się jednym z największych producentów opon specjalistycznych. Zatrudnia ponad 4000 pracowników na całym świecie i produkuje wysokiej jakości opony, dętki i kółka do kosiarek, wózków golfowych, przyczep, pojazdów terenowych oraz innych pojazdów specjalistycznych. Firma Carlisle jest najczęstszą marką opon używaną przez producentów maszyn rolniczych i ogrodowych do pierwszego montażu
Indeks nośności opony – pomocnicza tabela

Indeks prędkości opony – pomocnicza tabela

Informacje dodatkowe
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55.9 × 16.9 × 55.9 cm |
| Numer katalogowy | _5370481 |
| EAN | 5900007408548 |
| Zastosowanie | Opony do quadów, Opony letnie do quadów |
| Marka | CARLISLE |
| Rozmiar opony | 22X7-10 |
| Rozmiar opony - zamiennik | 180/85-10, 22X7-10, 180/85R10, 22X7R10 |
| Obręcz [cale] | 10" |
| Szerokość [cale] | 7.00" |
| Szerokość [mm] | 180 |
| Szerokość | 7.00" |
| Profil opony | 85 |
| Średnica zewnętrzna [cale] | 22" |
| Ilość przekładek | PR4 |
| Model opony | Trail Wolf |
| Nośność opony | 38 |
| Prędkość opony | J |
| Typ opony | TL |
| Konstrukcja opony | diagonalne |
| Sezon | Opony letnie |
| Dostawca | nowegumy |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.