Opis
Opona motocyklowa DURO HF296C BLVD przeznaczona jest do jazdy po szosie zapewniając doskonałe odprowadzanie wody i przyczepność w każdych warunkach pogodowych. Jej duża powierzchnia styku gwarantuje rewelacyjną stabilność, a dodatkowe warstwy zapewniają bezpieczną jazdę podczas zwiększonych obciążeń. Specjalna mieszanka gumy wpływa na niskie zużycie bieżnika opony
Międzynarodowy koncern powstały w 1945 roku. Posiada kapitał ponad 88 mln USD, zatrudnia 3700 pracowników. Posiada fabryki na Tajwanie, w Tajlandii i w Chinach oraz swoje filie m.in w USA, Hong-Kongu i Singapurze. Koncern produkuje obecnie pełne spektrum dętek oraz opon, począwszy od rowerowych, poprzez skuterowe, motocyklowe, quadowe, samochodowe osobowe, dostawcze i ciężarowe, aż do maszyn przemysłowych, wózków widłowych i gokartów. Koncern produkuje opony klasy ekonomicznej wyższej, a marka DURO wywodzi się od słowa angielskiego DURABLE, oznaczającego solidność i trwałość. Nazwa zobowiązuje, dlatego produkty DURO ze są z wytrzymałości i przedłużonej żywotności w stosunku do produktów konkurencji. Dodatkowo bardzo atrakcyjna cena sprawia, że zainteresowanie klientów oponami marki DURO nieprzerwanie rośnie. Warto mieć DURO w swojej ofercie! Pamiętaj: DURO. Daje przewagę!
Indeks nośności opony – pomocnicza tabela

Indeks prędkości opony – pomocnicza tabela

Informacje dodatkowe
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 66.2 × 15.2 × 66.2 cm |
| Numer katalogowy | _DUMO616080HF2 |
| EAN | 5900007565845 |
| Zastosowanie | Opony motocyklowe, Opony do skuterów |
| Marka | DURO |
| Rozmiar opony | 160/80-16 |
| Rozmiar opony - zamiennik | 160/80-16, 160/80R16 |
| Obręcz [cale] | 16" |
| Szerokość [mm] | 160 |
| Szerokość | 160 mm |
| Profil opony | 80 |
| Model opony | HF296C BLVD |
| Nośność opony | 75 |
| Prędkość opony | H |
| Typ opony | TL |
| Konstrukcja opony | diagonalne |
| Sezon | Opony letnie |
| Dostawca | nowegumy |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.