Opis
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV to opona letnia klasy premium.
Jest dedykowana do samochodów typu SUV oraz samochodów generujących wysokie osiągi.
Opona Eagle F1 Asymmetric 3 SUV została wykonana z unikalnej mieszanki Grip Booster, która zwiększa lepkość opony względem powierzchni drogi.
Goodyear Tire and Rubber Company – amerykańskie przedsiębiorstwo, trzeci na świecie pod względem wielkości producent opon i gumy (zaraz po firmie Bridgestone i Michelin).
Koncern produkuje opony na potrzeby przemysłu samochodowego, lotniczego, Sportów motorowych, ciężkich maszyn przemysłowych.
Indeks nośności opony – pomocnicza tabela

Indeks prędkości opony – pomocnicza tabela

Informacje dodatkowe
| Waga | 17.5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 73.9 × 27.1 × 73.9 cm |
| Numer katalogowy | 103896311 |
| EAN | 5900007010611 |
| Zastosowanie | Opony do SUV, Opony letnie do SUV |
| Marka | GOODYEAR |
| Rozmiar opony | 285/45R19 |
| Rozmiar opony - zamiennik | 285/45R19, 285/45ZR19, 285/45R-19, 285/45-19 |
| Obręcz [cale] | 19" |
| Szerokość [mm] | 285 |
| Szerokość | 285 mm |
| Profil opony | 45 |
| Model opony | EAGLE F1 ASYMMETRIC 3 SUV |
| Nośność opony | 111 |
| Prędkość opony | W |
| Typ opony | TL |
| Konstrukcja opony | radialne |
| Wzmocnienie | XL |
| Sezon | Opony letnie |
| Rant ochronny | FP |
| Data produkcji | 2020 |
| Opór toczenia | C |
| Hałas | 73dB |
| Dostawca | tyrebox |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.