Opona ITP 30X10-12, 30X10.00-12 MUD LITE XXL 86F 6PR NHS TL USA Made in USA
782.93 zł z VAT
Opis
Opona do quadów marki ITP rozmiar 30X10-12. Konstrukcja opony – diagonalna, jest ona bardziej odporna na uszkodzenie. Opona bezdętkowa TL nie wymaga zastosowania dętki przy odpowiedniej feldze.
ITP jest częścią koncernu Carlisle Tire & Wheel Company z USA, której historia sięga aż 1917 roku! Wtedy to Charles S. Moomy utworzył zaopatrującą klientów w dętki firmę Carlisle Tire and Rubber Company w Carlisle w Pensylwanii. Od tego czasu powstał olbrzymi koncern, który produkuje opony, dętki, koła (felgi) i inne elementy gumowe (np. świetne paski zębate CARLISLE)
Indeks nośności opony – pomocnicza tabela

Indeks prędkości opony – pomocnicza tabela

Informacje dodatkowe
| Waga | 15.41 kg |
|---|---|
| Wymiary | 76.2 × 24.1 × 76.2 cm |
| Numer katalogowy | _560401 |
| EAN | 5900007665293 |
| Zastosowanie | Opony do quadów, Opony letnie do quadów |
| Marka | ITP |
| Rozmiar opony | 30X10-12 |
| Rozmiar opony - zamiennik | 30X10-12, 30X10R12 |
| Obręcz [cale] | 12" |
| Szerokość [cale] | 10.00" |
| Szerokość | 10.00" |
| Średnica zewnętrzna [cale] | 30" |
| Ilość przekładek | PR6 |
| Model opony | MUD LITE XXL |
| Nośność opony | 86 |
| Prędkość opony | F |
| Typ opony | TL |
| Konstrukcja opony | diagonalne |
| Sezon | Opony letnie |
| Dostawca | nowegumy |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.