Opis
KABAT IMP-07 PRODUKT POLSKI
– opona rolnicza transportowa marki Kabat;
– opona całoroczna, dostosowana do każdych warunków pogodowych;
– opona diagonalna – charakteryzuje się wyższą odpornością na uszkodzenia mechaniczne;
Kabat Tyre. Polski Producent Opon i Dętek.
Od momentu założenia w 1983 roku firma rozwiajała się w kierunku wyrobów gumowycj, w tej chwili jest największym polskim producentem opon rolniczych oraz opon pełnych do wózków widłowych, dętek, ochraniaczy, profili gumowych, mieszanek gumowych oraz szeroko pojętych technicznych wyrobów z gumy.
Indeks nośności opony – pomocnicza tabela

Indeks prędkości opony – pomocnicza tabela

Informacje dodatkowe
| Waga | 10.5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 71.12 × 25.4 × 71.12 cm |
| Numer katalogowy | 113978425 |
| EAN | 5900007009578 |
| Zastosowanie | Opony rolnicze, Opony do maszyn rolniczych, Opony do przyczep |
| Marka | KABAT |
| Rozmiar opony | 10.0/80-12 |
| Rozmiar opony - zamiennik | 10/80-12, 10.0/80R12 |
| Obręcz [cale] | 12" |
| Szerokość [cale] | 10.00" |
| Szerokość | 10.00" |
| Profil opony | 80 |
| Ilość przekładek | 10PR |
| Model opony | IMP-07 |
| Nośność opony | 117 |
| Prędkość opony | A8 |
| Typ opony | TT |
| Konstrukcja opony | diagonalne |
| Sezon | Opony całoroczne |
| Ciśnienie robocze [kPa] | 390 |
| Dostawca | tyrebox |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.