Opis
KABAT NPP-01 Pneumatyczna opona do wózków widłowych.
Kabat Tyre. Polski Producent Opon i Dętek.
Od momentu założenia w 1983 roku firma rozwiajała się w kierunku wyrobów gumowycj, w tej chwili jest największym polskim producentem opon rolniczych oraz opon pełnych do wózków widłowych, dętek, ochraniaczy, profili gumowych, mieszanek gumowych oraz szeroko pojętych technicznych wyrobów z gumy.
Indeks nośności opony – pomocnicza tabela

Indeks prędkości opony – pomocnicza tabela

Informacje dodatkowe
| Waga | 7.5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50.29 × 15.24 × 50.29 cm |
| Numer katalogowy | 112340921 |
| EAN | 5900007007628 |
| Zastosowanie | Opony do wózków widłowych |
| Marka | KABAT |
| Rozmiar opony | 6.00-9 |
| Rozmiar opony - zamiennik | 6.00-9, 6.00R9, 600-9, 6R9 |
| Obręcz [cale] | 9" |
| Szerokość [cale] | 6.00" |
| Szerokość | 6.00" |
| Profil opony | 90 |
| Ilość przekładek | 12PR |
| Model opony | NPP-01 |
| Nośność opony | 121 |
| Prędkość opony | A5 |
| Typ opony | TT |
| Konstrukcja opony | diagonalne |
| Sezon | Opony całoroczne |
| Data produkcji | 2021 |
| Ciśnienie robocze [kPa] | 1000 |
| Dostawca | tyrebox |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.