Opis
Opony osobowe marki RADAR rozmiar 155/80R15.
Radar – to bardzo znany producent opon terenowych, opon samochodowych. Radar jest dobrze postrzegany w środowisku miłośników off-road.
Indeks nośności opony – pomocnicza tabela

Indeks prędkości opony – pomocnicza tabela

Informacje dodatkowe
| Waga | 7.64 kg |
|---|---|
| Wymiary | 62.9 × 14.7 × 62.9 cm |
| Numer katalogowy | _RGC0186 |
| EAN | 5900007487062 |
| Zastosowanie | Opony samochodowe, Opony samochodowe letnie |
| Marka | RADAR |
| Rozmiar opony | 155/80R15 |
| Rozmiar opony - zamiennik | 155/80R15, 155/80-15 |
| Obręcz [cale] | 15" |
| Szerokość [mm] | 155 |
| Szerokość | 155 mm |
| Profil opony | 80 |
| Model opony | DIMAX CLASSIC |
| Nośność opony | 82 |
| Prędkość opony | S |
| Typ opony | TL |
| Konstrukcja opony | radialne |
| Sezon | Opony letnie |
| Bieżnik według sezonu | M+S |
| Dostawca | nowegumy |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.