Opis
Opony osobowe marki RADAR rozmiar 215/60R15.
Radar – to bardzo znany producent opon terenowych, opon samochodowych. Radar jest dobrze postrzegany w środowisku miłośników off-road.
Indeks nośności opony – pomocnicza tabela

Indeks prędkości opony – pomocnicza tabela

Informacje dodatkowe
| Waga | 11.2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 63.9 × 20.4 × 63.9 cm |
| Numer katalogowy | _RNC0081 |
| EAN | 5900007517745 |
| Zastosowanie | Opony samochodowe, Opony samochodowe letnie |
| Marka | RADAR |
| Rozmiar opony | 215/60R15 |
| Rozmiar opony - zamiennik | 215/60R15, 215/60-15 |
| Obręcz [cale] | 15" |
| Szerokość [mm] | 215 |
| Szerokość | 215 mm |
| Profil opony | 60 |
| Model opony | DIMAX CLASSIC |
| Nośność opony | 94 |
| Prędkość opony | W |
| Typ opony | TL |
| Konstrukcja opony | radialne |
| Sezon | Opony letnie |
| Bieżnik według sezonu | M+S |
| Dostawca | nowegumy |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.