Opis
RUNNER F2 całoroczna opona ciężarowa na oś sterującą.
Zastosowanie” Regianal / Highway.
Znacznie wydłużone przebiegi dzięki specjalnej mieszance bieżnika.
Lepsze prowadzenie nawet na mokrej nawierzchni dzięki przemyślanemu wzorowi bieżnika z elastycznymi lamelami.
Wyższy komfort prowadzenia i równomierne zużywanie się dzięki poprawionej powierzchni styku.
Większe możliwości bieżnikowania.
Królowa przebiegu. Seria opon RUNNER ustanawia nowe standardy.
Przeznaczona do ruchu regionalnego i dalekobieżnego opona Semperit RUNNER staje się niezawodnym partnerem, gdy chodzi nie tylko o dotarcie z punktu A do punktu B, ale również o zapanowanie nad drogą.
Nowa mieszanka bieżnika oraz nowy model opony napędowej z myślą o wydłużeniu potencjalnego przebiegu.
Udoskonalony wzór rowków w celu zwiększenia potencjalnego przebiegu i zmniejszenia zużycia paliwa.
Wzmocniona stopka z myślą o wyższej trwałości i dłuższym okresie eksploatacji opony.
Semperit jest synonimem potężnej wydajności od ponad 111 lat w branży oponiarskiej.
Zawsze możesz polegać na jego jakości – przez cały rok, we wszystkich regionach, w najtrudniejszych sytuacjach i w najbardziej niesprzyjających warunkach.
Ważnym wydarzeniem było włączenie Semperit do Grupy Continental w 1985 roku, co umożliwiło połączenie podstawowych kompetencji dwóch wiodących europejskich producentów.
Od tego czasu firma Semperit korzysta z doświadczenia jednego z wiodących europejskich producentów opon o wysokiej wiedzy technologicznej.
Indeks nośności opony – pomocnicza tabela

Indeks prędkości opony – pomocnicza tabela

Informacje dodatkowe
| Waga | 67 kg |
|---|---|
| Wymiary | 101.25 × 31.5 × 101.25 cm |
| Numer katalogowy | 111851636 |
| EAN | 5900007002425 |
| Zastosowanie | Opony ciężarowe, Na przednią oś |
| Marka | SEMPERIT |
| Rozmiar opony | 315/80R22.5 |
| Rozmiar opony - zamiennik | 315/80-22.5 |
| Obręcz [cale] | 22.5" |
| Szerokość [mm] | 315 |
| Szerokość | 315 mm |
| Profil opony | 80 |
| Model opony | Runner F2 |
| Nośność opony | 156 |
| Prędkość opony | L |
| Typ opony | TL |
| Konstrukcja opony | radialne |
| Sezon | Opony całoroczne |
| Bieżnik według sezonu | M+S |
| Data produkcji | 2021 |
| Opór toczenia | C |
| Hałas | 73dB |
| Dostawca | tyrebox |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.