Opis
TRELLEBORG T510 Opona rolnicza z bieżnikiem do łatwego toczenia.
Opony do lekkich prac dla rolnictwa i przemysłu, jazdy po torfie, śniegu i z wyższymi prędkościami.
Trelleborg ma jedną z największych na świecie ofertę opon w tym segmencie.
Marka opon rolniczych TRELLEBORG jest produkowana przez Trelleborg Wheel Systems.
Grupa Trelleborg swoją nazwę odziedziczyła po małym portowym miasteczku w południowej Szwecji.
Na przestrzeni lat stała się jednym z największych producentów ogumienia na świecie.
W swoim asortymencie posiada opony do maszyn rolniczych i budowlanych, a także transportowych i magazynowych.
Indeks nośności opony – pomocnicza tabela

Indeks prędkości opony – pomocnicza tabela

Informacje dodatkowe
| Waga | 44708 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 × 30 × 80 cm |
| Numer katalogowy | 110014198 |
| EAN | 5900007000865 |
| Zastosowanie | Opony rolnicze, Opony przemysłowe, Opony do maszyn rolniczych, Opony do taczek, Inne opony przemysłowe |
| Marka | TRELLEBORG |
| Rozmiar opony | 11L-15 |
| Rozmiar opony - zamiennik | 11LR15, 11.00-L15, 11.0/75-15 |
| Obręcz [cale] | 15" |
| Szerokość [cale] | 11.00" |
| Szerokość [mm] | 300 |
| Szerokość | 11.00" |
| Profil opony | 70 |
| Ilość przekładek | 12PR |
| Model opony | T510 |
| Nośność opony | 121 |
| Prędkość opony | A8 |
| Typ opony | TL |
| Konstrukcja opony | diagonalne |
| Sezon | Opony całoroczne |
| Data produkcji | 2021 |
| Dostawca | tyrebox |









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.