Opis
TRELLEBORG T411
Uniwersalny bieżnik na tereny zielone i rolnictwo.
Opony do lekkich prac są przeznaczone do pracy w rolnictwie, przemyśle, darni, śniegu i przy dużych prędkościach.
Marka opon rolniczych TRELLEBORG jest produkowana przez Trelleborg Wheel Systems.
Grupa Trelleborg swoją nazwę odziedziczyła po małym portowym miasteczku w południowej Szwecji.
Na przestrzeni lat stała się jednym z największych producentów ogumienia na świecie.
W swoim asortymencie posiada opony do maszyn rolniczych i budowlanych, a także transportowych i magazynowych.
Indeks nośności opony – pomocnicza tabela

Indeks prędkości opony – pomocnicza tabela

Informacje dodatkowe
| Waga | 27 kg |
|---|---|
| Wymiary | 73.7 × 30.2 × 73.7 cm |
| Numer katalogowy | 109222572 |
| EAN | 5900007010482 |
| Zastosowanie | Opony rolnicze, Opony do maszyn rolniczych, Opony do przyczep |
| Marka | TRELLEBORG |
| Rozmiar opony | 29X12.50-15 |
| Rozmiar opony - zamiennik | 29X12.50-15, 29X12.50R15, 29X12.5-15, 29X12.5R15 |
| Obręcz [cale] | 15" |
| Szerokość [cale] | 12.50" |
| Szerokość | 12.50" |
| Średnica zewnętrzna [cale] | 29" |
| Ilość przekładek | 4PR |
| Model opony | T411 |
| Typ opony | TT |
| Konstrukcja opony | diagonalne |
| Sezon | Opony całoroczne |
| Data produkcji | 2020 |
| Dostawca | tyrebox |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.