Opis
TVS IM117 Nowoczesne bezdętkowe opony do maszyn rolniczych, przyczep, rozrzutników, pras.
Opony do maszyn rolniczych marki TVS produkowane w Madurai oraz Rudrapur, bardzo dobry stosunek jakości TVS do ceny docenia szerokie grono właścicieli pojazdów przemysłowych oraz rolniczych.
Indeks nośności opony – pomocnicza tabela

Indeks prędkości opony – pomocnicza tabela

Informacje dodatkowe
| Waga | 22.5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 76.96 × 25.4 × 76.96 cm |
| Numer katalogowy | 112173295 |
| EAN | 5900007011007 |
| Zastosowanie | Opony rolnicze, Opony do maszyn rolniczych, Opony do przyczep |
| Marka | TVS |
| Rozmiar opony | 10.0/75-15.3 |
| Rozmiar opony - zamiennik | 10.0/75R15.3, 10/75-15.3 |
| Obręcz [cale] | 15.3" |
| Szerokość [cale] | 10.00" |
| Szerokość | 10.00" |
| Profil opony | 75 |
| Ilość przekładek | 10PR |
| Model opony | IM117 |
| Nośność opony | 128 |
| Prędkość opony | A6 |
| Typ opony | TL |
| Konstrukcja opony | diagonalne |
| Sezon | Opony całoroczne |
| Dostawca | tyrebox |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.