Opis
Opony przemysłowe marki CARLISLE rozmiar 14X4.50-6. Konstrukcja opony – diagonalna, jest ona bardziej odporna na uszkodzenie. Agresywna trakcja, do zastosowania w glebogryzarkach i ciągnikach ogrodniczych.
Wiodący amerykański koncern założony w 1917 roku przez Charlesa S. Moomy w Carlisle w Pensylwanii. Carlisle Tire and Rubber Company stał się jednym z największych producentów opon specjalistycznych. Zatrudnia ponad 4000 pracowników na całym świecie i produkuje wysokiej jakości opony, dętki i kółka do kosiarek, wózków golfowych, przyczep, pojazdów terenowych oraz innych pojazdów specjalistycznych. Firma Carlisle jest najczęstszą marką opon używaną przez producentów maszyn rolniczych i ogrodowych do pierwszego montażu
Indeks nośności opony – pomocnicza tabela

Indeks prędkości opony – pomocnicza tabela

Informacje dodatkowe
| Waga | 1.8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35.6 × 10.9 × 35.6 cm |
| Numer katalogowy | _5100251 |
| EAN | 5900007294660 |
| Zastosowanie | Opony przemysłowe |
| Marka | CARLISLE |
| Rozmiar opony | 14X4.50-6 |
| Rozmiar opony - zamiennik | 14X4.50-6, 14X4.50R6 |
| Obręcz [cale] | 6" |
| Szerokość [cale] | 4.50" |
| Szerokość | 4.50" |
| Średnica zewnętrzna [cale] | 14" |
| Ilość przekładek | PR2 |
| Model opony | Super Lug |
| Nośność opony | 41 |
| Prędkość opony | A3 |
| Typ opony | TL |
| Konstrukcja opony | diagonalne |
| Sezon | Opony całoroczne |
| Dostawca | nowegumy |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.