Opis
Opona do quadów marki CARLISLE rozmiar 19X7-8. Konstrukcja opony – diagonalna, jest ona bardziej odporna na uszkodzenie. Opona bezdętkowa TL nie wymaga zastosowania dętki przy odpowiedniej feldze. Opona Trail Wolf ma głęboki, zawinięty bieżnik, który promuje przyczepność w kierunku jazdy, jednocześnie minimalizując poślizg boczny.
Trail Wolf jest wykonany ma sztywne ścianki boczne zwiększające kontrolę na zakrętach i mieszanka opracowana dla przedłużonego zużycia.
Wiodący amerykański koncern założony w 1917 roku przez Charlesa S. Moomy w Carlisle w Pensylwanii. Carlisle Tire and Rubber Company stał się jednym z największych producentów opon specjalistycznych. Zatrudnia ponad 4000 pracowników na całym świecie i produkuje wysokiej jakości opony, dętki i kółka do kosiarek, wózków golfowych, przyczep, pojazdów terenowych oraz innych pojazdów specjalistycznych. Firma Carlisle jest najczęstszą marką opon używaną przez producentów maszyn rolniczych i ogrodowych do pierwszego montażu
Indeks nośności opony – pomocnicza tabela

Indeks prędkości opony – pomocnicza tabela

Informacje dodatkowe
| Waga | 3.88 kg |
|---|---|
| Wymiary | 48.3 × 16.9 × 48.3 cm |
| Numer katalogowy | _5370371 |
| EAN | 5900007349131 |
| Zastosowanie | Opony do quadów, Opony letnie do quadów |
| Marka | CARLISLE |
| Rozmiar opony | 19X7-8 |
| Rozmiar opony - zamiennik | 19X7-8, 19X7R8 |
| Obręcz [cale] | 8" |
| Szerokość [cale] | 7.00" |
| Szerokość | 7.00" |
| Średnica zewnętrzna [cale] | 19" |
| Ilość przekładek | PR2 |
| Model opony | Trail Wolf |
| Nośność opony | 13 |
| Prędkość opony | F |
| Typ opony | TL |
| Konstrukcja opony | diagonalne |
| Sezon | Opony letnie |
| Dostawca | nowegumy |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.