Opis
Opony przemysłowe marki CARLISLE rozmiar 20X10-8. Konstrukcja opony – diagonalna, jest ona bardziej odporna na uszkodzenie. Agresywna trakcja, do zastosowania w glebogryzarkach i ciągnikach ogrodniczych.
Wiodący amerykański koncern założony w 1917 roku przez Charlesa S. Moomy w Carlisle w Pensylwanii. Carlisle Tire and Rubber Company stał się jednym z największych producentów opon specjalistycznych. Zatrudnia ponad 4000 pracowników na całym świecie i produkuje wysokiej jakości opony, dętki i kółka do kosiarek, wózków golfowych, przyczep, pojazdów terenowych oraz innych pojazdów specjalistycznych. Firma Carlisle jest najczęstszą marką opon używaną przez producentów maszyn rolniczych i ogrodowych do pierwszego montażu
Indeks nośności opony – pomocnicza tabela

Indeks prędkości opony – pomocnicza tabela

Informacje dodatkowe
| Waga | 7.57 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50.8 × 24.1 × 50.8 cm |
| Numer katalogowy | _6L03301 |
| EAN | 5900007364738 |
| Zastosowanie | Opony przemysłowe |
| Marka | CARLISLE |
| Rozmiar opony | 20X10-8 |
| Rozmiar opony - zamiennik | 20X10-8, 20X10R8 |
| Obręcz [cale] | 8" |
| Szerokość [cale] | 10.00" |
| Szerokość | 10.00" |
| Średnica zewnętrzna [cale] | 20" |
| Ilość przekładek | PR4 |
| Model opony | Super Lug |
| Nośność opony | 87 |
| Prędkość opony | A4 |
| Typ opony | TL |
| Konstrukcja opony | diagonalne |
| Sezon | Opony całoroczne |
| Dostawca | nowegumy |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.