Opona ITP 28X9-14, 230/80-14 MUD LITE II 59L 6PR M+S TL USA Made in USA
672.94 zł z VAT
Opis
Opona do quadów marki ITP rozmiar 28X9-14. Konstrukcja opony – diagonalna, jest ona bardziej odporna na uszkodzenie. Opona bezdętkowa TL nie wymaga zastosowania dętki przy odpowiedniej feldze.
ITP jest częścią koncernu Carlisle Tire & Wheel Company z USA, której historia sięga aż 1917 roku! Wtedy to Charles S. Moomy utworzył zaopatrującą klientów w dętki firmę Carlisle Tire and Rubber Company w Carlisle w Pensylwanii. Od tego czasu powstał olbrzymi koncern, który produkuje opony, dętki, koła (felgi) i inne elementy gumowe (np. świetne paski zębate CARLISLE)
Indeks nośności opony – pomocnicza tabela

Indeks prędkości opony – pomocnicza tabela

Informacje dodatkowe
| Waga | 14.6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 71.1 × 21.7 × 71.1 cm |
| Numer katalogowy | _6P0533 |
| EAN | 5900007632790 |
| Zastosowanie | Opony do quadów, Opony letnie do quadów |
| Marka | ITP |
| Rozmiar opony | 28X9-14 |
| Rozmiar opony - zamiennik | 28X9-14, 230/80-14, 28X9R14, 230/80R14 |
| Obręcz [cale] | 14" |
| Szerokość [cale] | 9.00" |
| Szerokość [mm] | 230 |
| Szerokość | 9.00" |
| Profil opony | 80 |
| Średnica zewnętrzna [cale] | 28" |
| Ilość przekładek | PR6 |
| Model opony | MUD LITE II |
| Nośność opony | 59 |
| Prędkość opony | L |
| Typ opony | TL |
| Konstrukcja opony | diagonalne |
| Sezon | Opony letnie |
| Bieżnik według sezonu | M+S |
| Dostawca | nowegumy |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.