Opis
DURO HF201 jest jest oponą do pojazdów elektrycznych (np.wózki inwalidzkie), itp.DURO HF 201 to opona z klasycznym diamentowym wzorem bieżnika, która idealnie nadaje się do zastąpienia fabrycznych opon montowanych przez producentów pojazdów elektrycznych
Międzynarodowy koncern powstały w 1945 roku. Posiada kapitał ponad 88 mln USD, zatrudnia 3700 pracowników. Posiada fabryki na Tajwanie, w Tajlandii i w Chinach oraz swoje filie m.in w USA, Hong-Kongu i Singapurze. Koncern produkuje obecnie pełne spektrum dętek oraz opon, począwszy od rowerowych, poprzez skuterowe, motocyklowe, quadowe, samochodowe osobowe, dostawcze i ciężarowe, aż do maszyn przemysłowych, wózków widłowych i gokartów. Koncern produkuje opony klasy ekonomicznej wyższej, a marka DURO wywodzi się od słowa angielskiego DURABLE, oznaczającego solidność i trwałość. Nazwa zobowiązuje, dlatego produkty DURO ze są z wytrzymałości i przedłużonej żywotności w stosunku do produktów konkurencji. Dodatkowo bardzo atrakcyjna cena sprawia, że zainteresowanie klientów oponami marki DURO nieprzerwanie rośnie. Warto mieć DURO w swojej ofercie! Pamiętaj: DURO. Daje przewagę!
Indeks nośności opony – pomocnicza tabela

Indeks prędkości opony – pomocnicza tabela

Informacje dodatkowe
| Waga | 1.335 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30.7 × 9.7 × 30.7 cm |
| Numer katalogowy | _DUW5400201 |
| EAN | 5900007286474 |
| Zastosowanie | Opony przemysłowe |
| Marka | DURO |
| Rozmiar opony | 4.00-5 |
| Rozmiar opony - zamiennik | 4.00-5, 4.00R5 |
| Obręcz [cale] | 5" |
| Szerokość [cale] | 4.00" |
| Szerokość | 4.00" |
| Ilość przekładek | PR4 |
| Model opony | HF201 |
| Typ opony | TT |
| Konstrukcja opony | diagonalne |
| Sezon | Opony całoroczne |
| Dostawca | nowegumy |






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.