sklep z oponami, hurtownia opon, opony rolnicze, opony do auta

Opony do skuterów

Opony do skuterów przeznaczone są do jazdy po szosie. Ich główne zadanie? Odprowadzanie wody i przyczepność w każdych warunkach pogodowych. Duża powierzchnia styku tych opon musi gwarantować stabilność, a liczba zastosowanych warstw, by zapewnić bezpieczeństwo, musi odpowiadać poziomowi eksploatacji pojazdu. Wśród opon do skuterów możemy wyróżnić opony miejskie, które przystosowane są do pokonywania krótkich odcinków. Przeznaczone są do skuterów o pojemności od 125 do 250 cm3. Często są uniwersalne, a wśród nich znajdziemy opony dętkowe i bezdętkowe. Montowalne na przednią lub tylną oś pojazdu. Znajdziecie również opony do skuterów, które są przeznaczone dla modeli wyścigowych.

Sprawdź ofertę sklepu wdopony.pl i znajdź opony do skuterów w wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie. Przekonaj się sam.

Wyświetlanie 1–15 z 101 wyników

Jakie opony wybrać? Bezdętkowe czy dętkowe?

Na początku warto wspomnieć, że opony dętkowe oznaczone są literami TT, natomiast bezdętkowe TL. Rodzaj potrzebnych opon najlepiej zweryfikować sprawdzając przytłoczenia w starych oponach. Jeżeli informacje są zatarte, typ opony powinien być umieszczony na feldze. Opony bezdętkowe to przede wszystkim mniejsza masa, dzięki temu można uzyskać większe osiągi – w przypadku skuterów aspekt ten nie będzie zauważalny podczas codziennej jazdy.

Wysokiej jakości opona do skutera

Sprawny pojazd zapewni Ci bezpieczeństwo i pozwoli bez przeszkód dotrzeć do celu. Z kolei do tego niezbędna jest dobrze wykonana opona do skutera. Tylko ona umożliwi Ci codzienną jazdę po mieście i pokonywanie dłuższych dystansów. Wysokiej jakości produkty pochodzące od sprawdzonych marek znajdziesz w naszym sklepie. Każda opona do skutera wyróżnia się dużą wytrzymałością i przyczepnością do jezdni w różnych warunkach atmosferycznych. Oferujemy modele uniwersalne, bezdętkowe, dętkowe oraz przeznaczone do pojazdów wyścigowych. Wyszukaj oponę dopasowaną do Twoich potrzeb, a gwarantujemy, że nie pożałujesz swojej decyzji. Przekonaj się już teraz, jak wygodne mogą być zakupy!

Wyszukaj produkt